JAKOŚĆ I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Przyszłościowe rozwiązania dla logistyki

Certyfikowana jakość

Twoja satysfakcja jest naszym najważniejszym celem. Dlatego nasza zasada zerowej tolerancji na błędy dotyczy zarówno częściowo zautomatyzowanych struktur logistycznych, jak i wysokowydajnych instalacji po magazynowanie drobnych części i towarów zpaletyzowanych.

Nawet po rozpoczęciu działania systemu pozostajemy w stałym kontakcie, aby odpowiadać na wszystkie pytania dotyczące wydajności i działania zakładu. Dzięki dogłębnym szkoleniom i doskonałej obsłudze możesz mieć pewność, że uzyskasz to, co najlepsze z rozwiązania intralogistyczne przez cały okres jego eksploatacji. Więcej informacji na temat usługi i pomocy technicznej można przeczytać w sekcji Zakres usług.

Nasz certyfikat DIN ISO 9001:2015 jest dowodem na to, że nasze produkty i usługi spełniają międzynarodowe standardy zarządzania jakością. Ponadto BSS spełnia również uznane na całym świecie wymagania dotyczące systemu zarządzania środowiskowego zgodnie z normą DIN ISO 14001:2015.

AGQS Zertifiziert DIN EN 14001

Znajdź nasze aktualne certyfikaty w sekcji > Pliki do pobrania..

Posiadamy równieżwłasny pakiet oprogramowania, BSS-LMS, certyfikowany co roku przez renomowany Instytut Logistyki i Przepływu Materiału Fraunhofer.

Dowiedz się więcej pod linkiem.